Často kladené otázky

Obecné

Co je informovaná voda?

Je to voda se zakódovanými, pečlivě vybranými soubory informácí (pozitívních vibrácí), jako například mantry, melodie, citáty, modlitby, světlo, čísla, barvy apod., které se navzájem ovlivňují a podílejí se na vytváření úplné harmonie.

V čem je informovaná voda lepší než jiné vody?

Moderní zacházení s vodou, rozvody, armatury a znečištění způsobují, že se voda stává destrukturovanou (mrtvou) a tak ztrácí svojí přirozenou vitalitu, samočistící a antibakteriální vlastnosti. Destrukturované molekuly vody se hromadí do větších shluků, a tak se živým organismům hůře vstřebávají. Tím je tělo nucené využívat energetické zásoby a restrukturalizovat zvětšené shluky molekul, a to za účelem využívání vody pro životně důležité životní funkce. Proces informování pomáhá vrátit srukturu vody do jejího přirozeného (živého) stavu.

Jaký má informovaná voda vliv na tělo?

Kvůli stresu, nesprávné výživě, znečištění a mnoha dalším faktorům se voda v našem organismu stává destrukturovanou (ztrácí svoji vitalitu, samočistící a antibakteriální vlastnosti). To znamená, že imunitní system organismu musí tuto škodu napravit, a to využitím energetických rezerv, což způsobuje, že jsme často unavení a náchylní na nemoci. Proces informování pomáhá vrátit strukturu vody do jejího přirozeného stavu. Pití informované vody pomáhá našemu organismu vyvážit energetické hladiny, díky čemuž se cítíme svěží a máme vice energie. Informovaná voda pomáhá organismu získat zpět jeho přirozenou rovnováhu a tím pomáhá zlepšit tělesný i duševní výkon.

Jakou vodu mohu do láhve nalít?

Nejlepší je použít běžnou vodu z vodovodu nebo jiných zdrojů pitné vody. Může to být I voda upravená, ať už filtrací, osmózou, ionizací nebo jiným způsobem. Do láhve můžete nalít I jiné tekutiny jako džus, zelené nápoje apod. Jakákoli tekutina, kterou nalijete do láhve, se stane informovanou. Nápoje s vysokým obsahem alkoholu nebo například šumivé nápoje, kava, čaj apod. mohou částečně změnit svou chuť.

Jak dlouho musím čekat, než se voda stane informovanou?

Proces informování probíhá okamžitě, nicméně rozsáhlé testy ukazují mírné zvýšení účinku v průběhu dalších třech hodin.

Co se stane s vodou když ji naliji do normální skleničky nebo láhve?

Jakmile je voda informovaná, bude si udržovat svoji přirozenou molekulární strukturu. V případě, že informovanou vodu nalijete do hliníkové nebo plastové nádoby, postupně ztratí svoji molekulární strukturu. Jde o vliv působení nevhodných materialů.

Nechám-li otevřený uzávěr na i9 láhvi, ovlivní to kvalitu vody v láhvi?

Ne, neovlivní. Uzávěr může být uzavřený i otevřený. Ale zavřením láhve chráníte obsah vody před vnějším znečištěním.

Co se stane v případě, že le láhev vystavená magnetickému záření, elektrickému proudu nebo záření mobilních telefonů?

Podle našich testů tyto poruchy nemají žádný vliv na kódování, které neutralizuje všechny negativní vlivy tím, že dochází k neutálé interakci s obsahem láhve. Dokonce ani snímač s červeným laserem u pokladny v obchodě nepoškodí kvalitu vody. Kódování neutralizuje negativní vliv laseru, který by jinak narušil energetickou hodnotu vody a potravin v běžných obalech.

Někdy, když naliji do láhve vodu z vodovodu, je voda kalná. Čím je to způsobené?

Zákal je často způsobený vodou z potrubí, kde je voda pod větším tlakem, než když je ve sklenici. Je ale pravděpodobé, že zákal vzniká I kvůli drobným bublinkám ve vodě. Tento výskyt zákalu je zcela normální a měl by zmizet během několika sekund.

Existuje nějaký jiný material, který by byl energeticky účinější než informační kód, který by ovlivňoval jeho funkce?

Do dnes jsme nenašli energeticky silnejší zdroj, který by měl negativní vliv na kódování informačního štítku (kódu).

Mohu skladovat láhev na tmavém místě?

Na základě našich experomentů si voda uchovává své zlepšené vlastnosti i při skladování ve tmě, například v lednici.

Když změní voda strukturu, odstraní to těžké kovy nebo ovlivní rozpad molekul v těžkých kovech?

Z kovů rozpuštěných ve vodě tam nejsou žádné molekuly, ale spíše ionty, převážně kladně nabité kationty, které jsou stabilní, proto se nedá hovořit o jejich rozpadu. Těžké kovy proto nejsou odstraněny.

Technologie

Co je Poznik TP (technologie Poznik)?

Poznik TP (technologie Poznik) je kombinací několika vědeckých procesů, které mohou prostřednictvím informací nebo kódu ovlivňovat sítě spojených molekul v různých materiálech (voda, sklo, plast, kov atd.).

Co je to informovaný štítek?

Informovaná štítek je samolepicí štítek, který je schopen nést tisíce sad pečlivě zakódovaných informací.

Existují nějaké vědecké důkazy o tom, že i9 informované výrobky opravdu fungují?

Výrobky i9 a principy kódování informací byly podrobeny řadě testů uznávanými mezinárodními vědci, kteří používali důvěryhodné metody testování, které demonstrují, že koncept skutečně funguje. Kromě toho technologie za i9® informovanými produkty je podpořena třicetiletým rozsáhlým výzkumem a inovací a byla celosvětově oceněna. Další informace naleznete v sekci i9 Informovaná technologie (TP).

Jaké informace jsou uloženy na informovaném štítku?

Informovaný štítek je vyráběn v laboratoři Poznik a je informován v souladu s technologií Poznik. V informačním procesu se přenáší stovky tisíc informací. Informace (vibrace), soubory univerzálních a některých účelově vytvořených informací, čistí vodu od negativních vlivů z okolí a zároveň odstraňují negativní účinky všech zbytkových farmaceutických sloučenin ve vodě.

Byly někdy analyzovány vlivy informované vody na zdraví?

Srovnávací analýza energetického stavu vody v normální láhvi a v i9 láhvi byla provedena Berlínským ústavem elektrofotoniky, který také vydal certifikát pro i9 láhev. Fotonová emise v láhvi i9 byla o 6-7% vyšší než u běžných láhví, což znamená vyšší energii ve vodě. Byla provedena podrobná analýza toho, jak běžná vs. informovaná pitná voda ovlivňuje lidské biologické pole. Výsledky ukazují téměř o 100% lepší výsledky při pití i9 vody.

Nákup

Kde mohu koupit výrobky i9?

Výrobky i9 lze koupit přímo od oficiálních prodejců, které najdete na stránce Kde koupit nebo přímo na stránkách www.pijmevodu.cz.

Jakou záruku mám při nákupu informovaných produktů?

i9 nabízí 30denní záruku vrácení peněz a celoživotní záruku na účinek informovaného štítku.

Jak mohu vědět, že kupuji originální produkt i9?

Kupujte prosím produkty pouze z oficiálních stránek nebo od autorizovaných distributorů i9, jejichž podrobnosti jsou uvedeny na našich webových stránkách v sekci Kde koupit.

Návod k použití

Jak používat láhev i9?

Stačí naplnit i9 láhev vodou z vodovodu nebo z jiných láhví. Počkejte 3 minuty a vychutnejte si přirozeně re-strukturovanou vodu.

Jak čistit i9 láhev?

Uvnitř

Pro dosažení nejlepších výsledků vyčistěte vnitřek i9 láhve ředěným bílým (alkoholovým) octem, který lze zakoupit v jakémkoli obchodě s obecnými potravinami. Nalijte cca 50 ml zředěného octa do lahvičky a nechte stát 10 minut, poté opláchněte čistou vodou.

Z vnější strany

Vyčistěte vnější povrch i9 lahve pouze čistou vodou a zajistěte, aby se nikdy nevyvíjel při mytí tlak přímo na štítku. Nečistěte kapalinami obsahující alkohol nebo jiná abrazivní rozpouštědla, která by mohla poškodit nebo odlepit štítek z láhve.

Potraviny a proteinové "šejky"

Kdykoli používáte i9 láhev pro míchání proteinových koktejlů, jemných nápojů nebo jiných podobných nápojů, které mají tendenci zanechat na skle více ztvrdlých skvrn, doporučujeme čistit lahev speciálním kartáčem, který si můžete zakoupit v našem on-line obchodě. VAROVÁNÍ! K čištění i9 láhve nepoužívejte drátěné kartáče, které by mohly poškodit povrch láhve a zrušit záruku. Po čištění i9 láhve kartáčem je nutné kartáč pečlivě vyčistit, zejména proto, že mezi štětinami může dojít k uvíznutí částic potravin, což časem způsobuje růst bakterií. Neumývejte i9 láhev v myčce nádobí, protože by mohlo dojít k poškození informovaného štítku a informací, které jsou v něm obsaženy.

Jak čistit kartáč na láhve?

Kroky k čištění kartáče:

Namočte kartáč do horké vody zředěné kapalinou do myčky nebo použijte zředěný bílý (alkoholový) ocet jako přírodní čistící a dezinfekční prostředek. Namočte alespoň na 30 minut. Odstraňte částice potravin mezi štětinami a opláchněte je pod tekoucí vodou, abyste odstranili všechny částice mezi štětinami. Opláchněte v horké vodě.

Údržba

Může se informovaný štítek na i9 lahvi poškodit?

Ano. Informovaný štítek se může poškodit, pokud je vystaven rozsáhlým nárazům, tlaku nebo drhnutím.

Zruší mi mechanické poškození láhve nebo informovaného štítku záruku?

Ano. Rozbití nebo vážná poškození láhve způsobí ztrátu záruky na produkt. Odstraněním, znečištěním nebo poškozením informovaného štítku nebo číselných kódů obsažených na štítku se ztrácí záruka na produkt. Poškození štítku narušit vlastnosti restrukturalizace vody.

Loading...
[profiler]
Memory usage: real: 4194304, emalloc: 5725304
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem