i9 Informed water bottle

Vili Poznik, narozený v roce 1933 ve Slovinsku, studoval kovoobrábění a výrobu zařízení a strojů. Jeho hlavním cílem je pomáhat lidem a zlepšovat kvalitu života neboť jeho dosažené vynálezy zlepšují zdraví a pocit pohody. Při tvorbě jeho mnoha vynálezů spolupracoval s nemocnicemi, klinikami, univerzitami a vědci z různých oborů doma i v zahraničí. Ve své práci se zaměřuje na oblast fyzické medicíny a informační technologie založené na kvantové fyzice. Někdy je tato extrémně přínosná technologie nazývana technologií třetího tisíciletí. Inovace Viliho Poznika se týkají především kvality vody, vzduchu a potravin. Zvyšují především pocit pohody, zdraví a náš energetický stav. Profesí výrobní inženýr se zabývá vynálezy již přes 60let a stále vynalézá neuvěřitelné produkty, které se dají i koupit. Jeho cesta vynálezce začala již na střední škole. Vyrobil obrovské množství produktů a je průkopníkem v oblasti informačních produktů.

Poznikovi vynálezy byly vyvinuty v profesionální spolupráci s významnými nemocnicemi, klinickými centry, univerzitami z celé Evropy, USA a států bývalého Sovětského svazu. Spolupracoval též s významnými vědci různých profesí, mezi které patří např. univerzitní profesore Gerald Fischer, univerzitní profesor dr. Kokoschinegg, univerzitní prfesor dr. Jeglič, univerzitní profesor dr. Turk, profesor dr. But, academic university profesor dr. Škokljev a mnoho dalších.

Během své práce pan Poznik vytvořil 69 patentů a prototypů. Jeho práce byla široce oceňována a uznávána mezinárodní profesionální inovační komunitou, jejímž výsledkem je 93 oficiáních certifikátů, ocenění a medailí. Pravděpodobně nejuznávanějšími cenami jsou z mezinárodních výstav v Pittsburgu (USA), Německa (IENA), a Švýcarska (Ženeva), ze kterých jeho sbírka obsazuje 23 zlatých, stříbrných a bronzových medailí.

Awards - Informed water - structured water bottle

Loading...
[profiler]
Memory usage: real: 2097152, emalloc: 5817664
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem