i9 Informed water bottle - Portable structured water

Všechno na této planetě nese určitý kód nebo informace.

Všechno ve vesmíru má vibrace, vlny, a to zahrnuje I živé organismy. Energie každého živého tvora je jedinečná, stejně jako otisky prstů jsou pro každého jedinečné. Každá látka vydává vlastní informace, jemné vibrace. Homeopatie a bioenergie fungují na základě tohoto principu. Lze prokázat, že homeopatické prostředky obsahují informace o látkách, z nichž jsou vyrobeny, zatímco u samotných látek je to nepravděpodobné. Prostřednictvím speciálních zařízení mohou být tyto velmi jemná vibrace uvnitř látek zachyceny, uloženy a použity k určitému účelu. Jakmile byly tyto informace jednou uloženy ve vodě, křemíku a oxidech křemíku, byly pak dlouho používány na tomto místě. Informace lze "vtisknout" do různých materiálů: skla, kovu, plastu ... A po více než půl století byly informace přeloženy do čísel.

TP Technologie je ve vědeckých kruzích označována jako "technologie třetího tisíciletí". TP Poznik Technology pracuje v oblastech fyzikální medicíny a informačních technologií, které přicházejí z kvantové fyziky.

TP Technologie představuje kombinaci mnoha vědeckých postupů, které ovlivňují molekuly v různých látkách, jako je voda, sklo, plast, kov atd., prostřednictvím informací nebo kódu. TP Technologie, založená na základě 40 let výzkumu, byla vyvinutá skupinou špičkových vynálezců, kteří získali přes 90 mezinárodních cen za vynikající úspěchy a vynálezy.

Prostřednictvím přesné implementace TP Technologie lze vybrat, zesílit a vytisknout specifické informace o energii (vibrace). Informace jsou vtištěny v číslech, přičemž každé číslo obsahuje stovky informací, které jsou výsledkem několika desetiletí trvajícího výzkumu. TP Technologie dokáže transformovat látku (vodu, vzduch ...) tak, aby to bylo přínosem pro naše pohodlí, náladu a zdraví. Informační proces neutralizuje negativní záření a informační kontaminaci, která je na rozdíl od kvantifikovatelného chemického znečištění ještě nevnímatelná.
Podle profesora fyziky Yuri Yatska: "Všechno má určitou vibraci. Vibrace lze zaznamenávat a přenášet na jiný objekt." Technologie s podobnými schopnostmi, nazývaná Orgonové dělo, byla vyvinuta v minulém století.

Používá zařízení nazývané chembuster, které může přenášet informace bez omezení. Může být použita k přenosu myšlenek, přání a dokonce i účinnosti léků.

i9 informed water bottle - portable structured water

Jednoduše řečeno - informovaný produkt je produkt s dodatečnými informacemi, které mají pozitivní vliv na živé organismy

V srdci i9 informované láhve láhev je umístěn "informovaný štítek", který vyrábí světově proslulá laboratoř Poznik (TP Technology). i9 informovaná láhev používá informovaný štítek, aby změnil strukturu vody a obnovil původní vlastnosti. To dělá tak, že rozbíjí molekuly klastrů na menší jednotky, přidává energetický potenciál do vody, čímž vodu oživí (produkuje strukturovanou vodu). Informovaná i9 láhev umožňuje, aby voda změnila genotoxicitu, zajistila kvalitní absorpci živin prostřednictvím buněčných membrán a urychlila regeneraci organismu. Voda i9 zaručuje take lepší hydrataci a silnější energii lidského biopole.

Loading...
[profiler]
Memory usage: real: 2097152, emalloc: 5842056
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem