i9bottle - Water a source of life

Život se vyvinul v oceánu a během evoluce se jeho část adaptovala na život na souši. V průběhu celé evoluční cesty voda nikdy nepřestala být nejdůležitější věcí v našich životech, protože jsme tvořeni primárně z vody.

Charakterisktika vody

Kvalita a odlišnosti vody se adaptovaly na život na Zemi, nicméně některé její charakteristiky jsou stale zahaleny tajemstvím a čekají na vědecké vysvětlení. Voda je jediná látka na Zemi, která je předmětem neustálé transformace během její cirkulace. Tento přírodní cyklus vodě umožňuje její samočištění.
Na své cestě k nám voda přijímá negativní, stejně jako pozitivní vlastnosti, které ovlivňují způsob, jakým se její molekuly pohybují a vážou na sebe. V přírodě se voda pohybuje ve skalách a vodopádech, které jí točí a ”tříští” její molekulární strukturu.
Během tohoto procesu se shluky molekul vody rozpadajína menší shluky, mění její povrchové napětí a tím voda získává energetický potenciál, což znamená, že se stává “živou” (tzv. “strukturovanou” nebo “živoucí” vodou).
Jedna z největších záhad vody leží v její paměti, která má schopnost ovlivnit její molekulární strukturu.

Prvním člověkem, který dokázal vyfotografovat paměť vody, byl Dr. David Schweitzer, který prokázal, že voda je vybavena vlastnostmi frekvenční paměti.

Dr. Masaru Emoto, jeden z neslavnějších výzkumníků v dnešní době, vystavil vodu různým vnějším pozitivním a negativním vlivům, zmrazil ji a s využitím speciální techniky fotografoval její krystaly.

Voda z vodovodu a lahvovaná voda je velmi znečištěná, jelikož je vystavena nepřirozenému prostředí v trubkách obsahujících olovo, azbest, plasty a různé chemikálie. Chemicky a co se týče frekvence, taková voda postrádá energii, což je způsobeno tímto nepřirozeným pohybem.
Kvůli tenké molekulární structure tato voda velmi složitě prostupuje buněčné membrány, čehož výsledkem je nedostatečné zásobování buněk potřebnými živinami. To ovlivňuje naše zdraví imunitní systém a naši energii potřebnou pro každodenní activity.

Tajemství života leží ve správné buněčné výživě a schopnosti buněk zbavit se odpadu a toxinů. Věděli jste, že pitná voda, dokonce i vyčištěná, si neustále udržuje informace svého znečištění?

Chemické znečištění

Voda se stává znečištěnou cestou od svého zdroje ke spotřebiteli z důvodů kontaminace různými pesticidy a jedy, proto musí být chemicky ošetřena (použitím chlóru a dalších kontaminantů ke zničení bakterií).

Frekvence znečištění

Vzhledem ke své dvoupólové struktuře, která slouží jako základ její krystalové organizace, je voda kapalný zapisovatel frekvencí, které přicházejí z látek, se kterými přijde do styku.
Tyto frekvence jsou uloženy v její mikrostruktuře. Normální voda, ikdyž vyčištěná, si uchovává elektro-magnetické frekvence kontaminantů, které ji jednou znečitily. Jednoducho metodou, jak lze toto ověřit, je zkoumání kapky vody pod mokroskopem. Takováto vodní kapka vykazuje deformovanou vnější membránu a zničenou vnitřní strukturu.

Frekvenční analýza je metoda, která je již používána ke stanovení kondice našich tělesných orgánů, které mohou být vhodně synchronizovány a léčeny frekvenční terapií.
Bylo prokázáno, že tyto frekvence jsou nejlépe přenášeny vodou, která se nachází v každém tělním orgánu. Není ničím novým řečená skutečnost, že voda je schopna uchovávat informace specifických frekvencí.

Energetické znečištění

Výzkum ukázal, že voda z vodovodu neobsahuje prakticky žádné biofotony, což jsou “malinká těla energie” přítomná v každém žijícím organismu a v dalších přírodních látkách. Biofotony jsou velmi slabé elektromagnetické vlny světla. Všechny živé buňky rostlin, zvířat a lidských bytostí vyzařují biofotony, které nejsou viditelné okem, ale jsou měřitelné speciálními přístroji. Dokonalé soudržné vodní svazky jsou schopny tuto energii přenést přímo do tělních buněk. Biofotony spouští chemické reakce v buňkách, a to v pravý čas a na pravém místě. Formují tzv. Auru, bioenergetické pole, které obklopuje každý živý organismus, včetně vody.

i9bottle - water a source of life

Voda, klíčová složka lidského těla

99% molekul v lidském těle je voda, naše tělo je přibližně ze 70% vodou,náš možek obsahuje asi 80% vody, zatímco naše krev a plazma je z 90% voda, zuby obsahují 10-13% vody, ledviny 83%,… Voda je klíčovou složkou buněk, tkání a tělních tekutin.

Tajemství života tkví ve správné výživě buněk a schopnosti buněk vylučovat odpad a toxiny. Aby byly schopné získávat nutné živiny, musí být buňky v trvalém kontaktu s vodou. Voda reguluje metabolismus, zažívání, krevní cirkulaci, reprodukci buněk, podporuje tělní imunitní systém, dopravuje informace po celém těle a udržuje vnitřní tělní teplotu.

Naše zdraví a stárnutí je přímo spojená s kvalitou vody obsaženou v našem těle.

Molekulární struktura vody je velmi důležitá pro lidksé tělo. The molecular structure of water is very important for the human body. Prostřednictvím vody jsou buňky schopné získávat a aabsorbovat potřebné živiny. Čím větší jsou shluky molekul vody, tím složitější je pro ně proniknout buněčnými membránami. Důsledkem toho je skutečnost, že voda nemůže dostatečně zásobovat buňky patřičnými živinami a zároveň není schopna vyloučit jejich toxiny. Není-li voda s živinami schopna proniknout do buněk, buňky dehydratují a umírají kvůli kontaminaci svými vlastními odpadními látkami.

Toto způsobuje, že tělo následně spotřebuje daleko více energie k udržení svého imunitního systému a procesů metabolismu živin. Výsledkem je, že naše zdraví a imunitní systém, stejně jako energie, jsou ohroženy.
První symptomy zhoršení zdraví přichází ve chvíli, kdy tělo ztratí 5% svého obsahu vody. Pocit žízně indikuje, že v těle není dostatečné množství vody, což je vysoce nebezpečné pro zdraví. Nedostatek vody v těle vede k předčasnému stárnutí a oslabenému imunitnímu systému a následným nemocem. Nedostatečné množství vody v těle ovlivňuje krátkodobou paměť, logické myšlení a schopnosti koncentrace.

Přes 70% lidí trpí chronickou dehydratací, přes 30% lidí má poruchu žíznivého mechanism, kdy pocit žízně je mylně vnímán jako hlad. Každá dehytratace navíc zpomaluje tělní metabolismus. Již minimální nedostatek vody způsobuje únavu a vyčerpání. Z tohoto důvodů bychom měli pít vodu i v případě, že necítíme pocit žízně.

Deficit vody v těle narušuje rovnováhu cirkulace vody v těle, což následně způsobuje akumulaci metabolite, které mohou vést k intoxikaci a následně až ke smrti.
Lidské tělo je tvořeno různými typy buněk, které rostou a dělí se pouze v případě nutnosti. Jelikož je jejich život velmi omezen, buněčné dělení, které generuje nové buňky, je nepostradatelné pro regeneraci tkání a zachování zdraví. Z různých důvodů, nadměrné dělení a buněčné hromadění může vést někdy k různým onemocněním.

Lidský organismus tvoří bilióny buněk, které si vyměňují informace o jejich stavu.

Živoucí voda čistí buňky. Vyčištěná buňka je zdravá buňka, zdravá buňka vytváří zdravé orgány, zdravé orgány vytvéřejí zdravé tělo. Regenerační cyklus závisí na kvalitě vody.

Loading...
[profiler]
Memory usage: real: 2097152, emalloc: 5881224
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem